1 başlangıç ​​(Bundy), ana ligdeki herkesten daha fazla homer teslim etti.

1 başlangıç ​​(Bundy), ana ligdeki herkesten daha fazla homer teslim etti.

1 Ekim’e kadar saniyeleri geri sayacaklarını söylemek tamamen yanlış olur. "Tüm zamanların en felaket dönemlerinden birini yaşadık, diyor, "ama içimdeki dövüşçü 0,500’e ulaşmaya çalışmayı tercih ediyor. Asla pes etmek istemiyorum. Hiç dokunmak istemiyorum." Aynı zamanda, offseason’un getirdiği her şey için heyecanlandığını kabul ediyor: balkabağı oymak, çocukların şoförlüğü, çocuk bezlerinin değiştirilmesi. Ancak tüm bunlar gibi Norman Rockwell, zaten yapılmış olanı geri alamazlar."Joseph, kışın Kuşların bu yıl açtığı yaraları iyileştirebileceği fikrini küçümseyerek bu bir rahatlama değil diyor. "Sadece bittiği için olmadığı anlamına gelmez."Bölüm çağındaki hiçbir takım (1969’dan beri) bir sezonu 52 maçtan fazla geride bitirmedi.

Orioles, bunu yapan dördüncü kişi olacak ve 60 artıda biten ilk kişi olabilir. Fotoğraf: Maddie Meyer / Getty Images ŞİMDİYE KADAR ÇILGIN 2018 Orioles sezona playoff yarışmacısı olma tasarımlarıyla girdi. Belki de on yılın daha iyi bir kısmı için tahminlerden daha iyi performans gösterme konusundaki esrarengiz yetenekleriyle yanıltılmış, geçen kış onları takas etmek yerine inatla Machado ve Britton’a tuttular. Tıpkı geçen yılki son ticaret tarihinde yaptıkları gibi ve ondan önceki kış yaptıkları gibi.

Bir kerelik as Chris Tillman’a bir şans daha verdiler ve serbest oyuncu atıcıları Andrew Cashner ve Alex Cobb’u imzaladılar – hiçbir şekilde A-listers değil, geçmişte onlar için işe yaradığı bilinen türden eklemeler. Bu sefer işe yaramadı. Hiç bir şey yapmadı. zemin. Sezona üç haftadan kısa bir süre kala, Amerikan Ligi’ndeki açıkları şimdiden çift haneli rakamları kırmıştı. Sezondan bir hafta öncesine kadar anlaşma imzalamayan eski Rays haklı Cobb, Dylan Bundy adında olmayan diğer başlangıç ​​oyuncularının yaptığı gibi erken yakıldı.

Son birkaç yıldır Oriollerin sinsi iyi davrandığı ve olasılık dışı play-off yarışlarını ateşlemesine yardımcı olan iki gözden kaçan alan olan savunma ve boğa parkı, 161 milyon dolarlık sözleşmesi kara bulut olan Davis gibi onlara ihanet etti. o kadar karanlık ve kalıcı olarak Camden Yards üzerinde stadyumun kubbeli olduğuna yemin edersiniz. Britton, Schoop ve Mark Trumbo gibi önemli oyuncuların yaralanması erken dönemde yardımcı olmadı, ancak tam güçte bile O’lar Red Sox veya Yankees ile eşleşmiyordu. Ya da herhangi bir takım, gerçekten. Houston’a karşı son serisine giren O’lar, bir sonraki en kötü takımın 10’dan fazla maç gerisindeydi, ki bu, bir sonraki en kötü takımın (Royals) zaten 102 maç kaybettiğini söylediğinde imkansız görünüyor.

Cuma gecesi yenilgisinden sonra, franchise tarihindeki herhangi bir nostaljiden daha fazla L’leri vardı (113) ve çoğu maç için modern MLB rekoruyla flört ediyorlar (Cumartesi 60 – AL Doğu’da Boston’dan girdiler). En yüksek maaşlı oyuncuları (Davis), beyzboldaki en kötü oyuncudan bahsetmemekle birlikte, en kötü oyuncularıydı ve 1 Numaralı başlangıç ​​oyuncuları (Bundy), ana liglerdeki herkesten daha fazla homer teslim etti.

Bir takım rekoru kıran 55 farklı oyuncu kullandılar, bunlardan 15’i daha önce hiç büyüklerde oynamadı (başka bir rekor). Ana dallarda en çok koşmaya izin verdiler ve Derek Jeter’ın sahip olmadığı herhangi bir takımdan daha az gol attılar. En kötü yanı, onlar kötü olmaya bile çalışmıyorlardı. Tankçılıkla ilgili ne istediğinizi söyleyin, ancak bir takım, kısa vadede başarı şansının artması için kasıtlı olarak kötü bir başarısızlığı davet ettiğinde, bu, başarısızlığı bir parça haline getirir. mideye biraz daha kolay.

Sadece bu on yılın başlarında takımlarının üç sezonda 100’den fazla maç kaybettiğini izleyen ancak şimdi avantajlarından yararlanan Astros hayranlarına sorun. Kaderin anlayacağı gibi, aynı Houston takımı şu anda Charm City’de olan ve zaten kendileriyle birlikte serpilmiş bir Orioles tabutuna son bir çivi çakmakla suçlanan aynı Houston takımı. Bu arada, Baltimore’un Astros’a iyice bir göz atması gerekiyordu. .Buck Showalter, 2010’dan beri Orioles’in kaptanı. 2019’da takımın sığınağında oturmama ihtimali çok yüksek.

 AP Photo / Patrick Semansky ORIOLES NEREDE bugün Houston’ın yedi yıl önce beyzbol gıda zincirinin en altında bulunduğu yer. 2011’de 106 maç kaybeden Astros, yeni genel menajerleri olarak Jeff Luhnow’u getirdi. Luhnow’un yönetiminde, 2012’de en iyi genel seçimle kısa mesafe Carlos Correa’yı ve 2015’te ikinci seçimle diğer saha oyuncusu Alex Bregman’ı seçtiler. Luhnow’un gelişinden hemen önce 2011’de draft ettikleri dış saha oyuncusu George Springer’ı geliştirdiler.

Birkaç yıl sonra Correa, Bregman ve Springer, 2000’deki Yankees’ten bu yana Dünya Serisi şampiyonu olarak tekrarlanan ilk takım olma şansı olan bir juggernaut’un çekirdeğidir. Astros’un yaptığı gibi Orioles tank kullanmayı seçsin ya da etmesin. Luhnow’un ilk birkaç yılında, gelecek yıl 1 numaralı kesin seçimden başlayarak yakın gelecekte kendilerini yüksek draft slotları ile bulacakları oldukça iyi bir şans var. Ancak en iyi seçimlerden para kazanmak, yapmaktan daha kolay."Ekim sonuna kadar bir sözleşmem var." Orioles yöneticisi Buck Showalter Yılı Ortalama katılımAL sıralaması201819,401 * 14th201725.04212th201626,81910th201529,2468th201430,4266th * Cumartesiye girmeGM Dan Duquette de Ekim ayı sonuna kadar imzalandı, ancak Charm City’de takılma olasılığı daha yüksek görünüyor.

Ne de olsa, Baltimore’un son takas tarihinde devasa satışını yöneten oydu, kulübün 15 olasılığını netleştiren bir bonanza. Sağduyu, eğer sahiplik Duquette’den kurtulacak ve onu başka biriyle değiştirecekse, bu değişikliğin son ticaret tarihinden önce gerçekleşeceğini ve böylece yerine kendi yatağını yapma fırsatı verilebileceğini dikte ediyor gibi görünüyordu. Baltimore’un mülkiyeti söz konusu olduğunda, sağduyu her zaman norm olmamıştır.yabancı at yarışı bahis siteleri Ancak patrik Peter Angelos’un sağlığı bozulup, oğulları John ve Lou’ya gitgide daha fazla kontrolü bırakmasıyla, sanki Depodaki SOP değişiyor gibi görünüyor. Geçmişte O’lar için norm olduğu gibi, yabancı adayları imzalamak için ayrılan parayı takas etmek yerine, son zamanlarda istifliyorlar.

Elbette, uluslararası boru hatları sadece bir gecede gerçekleşmiyor: Dış pazarı uzun süredir görmezden gelen Orioles’in keşif görevlileri oluşturması ve ilişkiler geliştirmesi ve nihayetinde oyunun kurallarını değiştiren yeteneklere yol açan her şeyi yapması zaman alacak. yurtdışından gelen. Tıpkı yurt içinde yetenek seçmeleri ve geliştirmeleri zaman alacak gibi. Tıpkı Astros’un zamanını aldığı gibi, Orioles şanslıysa – gerçekten şanslı gibi – Houston’ın ayak izlerini takip edecekler ve dört yıl içinde üç haneli kayıplardan üç haneli galibiyetlere geçecekler, bu da beyzbol terimlerinde göreceli bir kalp atışı. .

Sonra tekrar, belki yapmazlar."Showalter, Astros’un modelinin bir plan sunup sunmadığı sorulduğunda, mümkün olduğu kadar hızlı yapmaya çalıştığını söylüyor, eğer 2018’in bu son serisi, Orioles için geleceğin neler getirebileceğine dair bir fikir veriyorsa. "Ama bunu her gün burnunuz aşağıda ve eziyetle yapmalısınız ve o günler arkanızda olduğunda nerede durduğunuza şaşırabilirsiniz." 31 Ağu 2020MLB Insiders ESPN Spor tarihinin en alışılmadık MLB ticareti son tarihi artık kitaplarda. Saat 16: 00’yı vurmadan önce ne oldu? ET 31 Ağustos’ta mı? İşte tüm büyük anlaşmaların, radar altındaki hareketlerin, pek yapılmayan söylentilere göre takasların bir özeti: San Diego Padres’in Ağustos çılgınlığı Ekim zaferine yol açacak mı?

Chicago Cubs, boğa pençelerine ekledikten sonra koşmaya hazır mı? New York Yankees, Los Angeles Dodgers ve Atlanta Braves büyük bir sıçrama yapmadıkları için pişman olacaklar mı? Peki ya yeni playoff formatı sayesinde bu sezon sonrası son noktalar için ava çıkan takımlar? İster bir alıcıyı, ister bir satıcıyı – ya da ikisinin arasında olan birini – uzmanlarımızın tüm bunlar hakkında ne düşündüğünü görün. . # 1">Son tarih günü fırsatları ve analizi # 2">Ticaret takibi tamamlandı | # 3">Temel çıkarımlar, fantezi etkisi Son gün anlaşmaları ve analiz Blue Jays tam rotasyon makyajı Toronto üçüncü yeni başlangıç ​​atıcısını ekledi ve iki oyuncu daha sonra isimlendirilecek olan Dodgers’dan Ross Stripling aldı.

Jays, AL East’te ikinci sıradan sadece bir oyun dışında güne başlarken Stripling, Robbie Ray ve Taijuan Walker’ın yanı sıra Hyun-Jin Ryu ve Chase Anderson’a katılıyor. Dodgers, Julio Urias, Dustin May, Tony Gonsolin ve Alex Wood ile rotasyonlarındaki son üç nokta için fazlasıyla yeterli seçeneklerle hareket etme esnekliğine sahipti ve bu da Los Angeles’a bazı olasılıklar ekleme şansı verdi. – Alden GonzalezRockies, Pillar’ı Red SoxRockies’den alıyor merkez saha oyuncuları .241 / .301 / .331’e vuruyor, bu yüzden Kevin Pillar veya Red Sox takım arkadaşı Jackie Bradley Jr.’ın peşinden gitmeleri çok mantıklı geldi. Vurabilecek bir orta saha oyuncusu bulamazsanız, sahaya çıkabilecek birini de bulabilirsiniz. Uyarı: Pillar’ın savunma zirvesi, Gold Glove kalibreli bir orta saha oyuncusu oynadığı 2015-17’de geri geldi. O zamandan beri bir adım kaybetti, ancak Rockie’ler biraz çaresiz çünkü Garrett Hampson henüz vurmadı, David Dahl yaralandı ve Sam Hilliard daha çok köşe oyuncusu.

Red Sox fazla bir şey almaz, ama belki Chaim Bloom bu uluslararası slot parasını iyi bir şekilde kullanabilir. – David SchoenfieldCubs, güney pençelerinde birikiyor The Cubs, Boston’dan Josh Osich ile anlaşarak Arizona’dan Andrew Chafin ile yaptıkları takası takip ederek, son tarihte iki solak rahatlatıcı ekledi. Chicago aynı zamanda Detroit’ten kıdemli dış saha oyuncusu Cameron Maybin’i ikinci ligde kısa boylu Zack Short için seçti. – Jeff Passan Marlins, D-backs, Blue Jays ile anlaşma yaparak hem alış hem de satış yaparak: Caleb Smith ve Humberto Mejia için Diamondbacks’ten dış saha oyuncusu Starling Marte’yi satın alırken ve Jonathan Villar’ı Blue Jays’e gönderirken Miami iğneyi geçirmeye çalışıyor hem bir son teslim tarihi alıcısı hem de satıcı olarak – Jeff PassanMarlins dış saha oyuncuları .215 / .308 / .326’ya ulaşıyor, bu nedenle Marte burada önemli bir yükseltme ve muhtemelen merkez sahada yuvalar sağlıyor. 2021 için makul bir 12,5 dolarlık takım seçeneği ile geliyor, yani bu sadece kiralık bir oyuncu değil.

Lewis Brinson ve Monte Harrison gibi beklentiler, ana dallarda fazlasıyla eşleşmiş görünüyordu, bu yüzden Marte’yi 2021’de kilitlemek – onu offseason’da takas etmediklerini varsayarsak mantıklı geliyor. Smith şu anda kalça sakatlığı ile IL’de ve 2019’da güzel bir grev oranına sahipken, NL’ye sadece 153.1 vuruşta 33 home run ile liderlik etti. Ona Matthew Boyd’un NL versiyonu deyin.

Mejia, 2019’da A Sınıfı’nda atış yaptıktan sonra büyüklere koştu ve üç başlangıç ​​yaptı. Sınırlı hareketinde ortalama 92.8 olan bir hızlı topla dört adımlık bir cephaneliği var. Eşyaları rahatlamada daha iyi oynayabilir. Blue Jays açık bir şekilde playoffları en azından 1 numara olarak yapmaya niyetli.

8 tohum – Yankees’i yakalamak ve daha da yukarı çıkmak. Villar, yaptıkları üçüncü ticaret ve vasat bir 0,688 OPS’ye sahipken, Blue Jays’in ana dallarda en düşük OPS’ye sahip olduğu üçüncü üssünde hala bir yükseltme olacak. Bo Bichette IL’deyken, kısa durakta da doldurabilir. – Schoenfieldplay 0: 57Marlins’in Starling Marte ile takası Jeff Passan, Marlinlerin Starling Marte’yi Diamondbacks’ten satın aldığını ve ana oyuncu Caleb Smith’in Arizona’ya gittiğini bildirdi Blue Jays’in neden riske girdiği Robbie Ray: Astros’un Ray ile ilgilendiği bildirildi , ancak bunun yerine Taijuan Walker’ı rotasyonlarına zaten eklemiş olan Blue Jays’e gider. Ray’in üstü kapalı şeyler var – 2017’den beri yeni başlayanlar arasında üçüncü en yüksek K oranına sahip – ancak 2020’de 31 isteka 31 yürüyüşle büyük kontrol sorunları yaşadı. Ray, daha kısa bir kol hareketine geçmeye çalışarak teslimatını değiştirmişti, ancak bu işe yaramadı ve 2020 öncesi doğumuna geri dönüyor.

Her neyse, o özgür bir oyuncu, yani bu, Ray’in önümüzdeki 30 gün içinde aniden emrini bulup bir etki yaratabileceği bir zar atışı. – David Schoenfield Melekler Bundy’yi neden korudu: Diğer takımlar Dylan Bundy ile ilgileniyor, ancak en az bir değerlendirici arasındaki mantık, Meleklerin atış ihtiyaçları 2020’nin ötesine uzandığı için onu tutmayı seçtiğidir. – Buster OlneyA’nın Rangers’la yaptığı swing anlaşması Minor: Oakland A’lar, daha sonra isimlendirilecek iki oyuncu için Texas Rangers’tan solak Mike Minor’u satın aldı, kaynaklar ESPN’e bildirdi. A’nın ihtiyaç duyduğu rotasyon yardımı ve bu sezondan sonra serbest oyuncu olan Minor için bir takasla elde edin. – Jeff PassanMinor aslında 2019’da SAVAŞ’ta AL atıcılarına liderlik etti, ancak 2020’de 5.60 ERA ile 0-5 olduğu için farklı bir hikaye oldu. Yoksa o kadar farklı mıydı? Minor, 2019’da 4,25 FIP’ye sahipti, ancak 2020’de 4,83’te.

Hayır, o kadar iyi değil, ancak bu 4.84 rotasyonlu ERA ile ana dallarda 16. sırada olan A’lar için güzel bir yukarı yönlü oyun olabilir. – David SchoenfieldPadres, Clevinger’ı Kızılderililerle gişe rekorları kıran bir son tarihe ekledi: San Diego, Cleveland ile Pazartesi sabahı yapılan bir ticarete bu ticaret sezonunun en beğenilen ası olan Mike Clevinger’i ekleyerek son teslim tarihini sürdürdü. – Jesse RogersCleveland, RHP Cal Quantrill, LF Josh Naylor, C Austin Hedges, SS Gabriel Arias, LHP Joey Cantillo, SS Owen Miller ile birlikte Clevinger için altı oyunculu bir geri dönüş aldı. Quantrill, Padres için 10 2020’de 2.60 ERA ile 2-0’daydı ve 23 yaşındaki Naylor, Kızılderililerin dış sahasına hemen girmeli. Clevinger, Padres’i Ekim ayında ne kadar tehlikeli hale getiriyor? Dodgers’ın kiralamaya pek ilgisi yoktu: Normal sezon yarıdan fazla ama yine de onu tamamlama olasılığı hala belirsiz görünüyor, en son Pazar günkü maçın ertelenmesiyle pekiştirilen bir duygu. Houston, çünkü Oakland Athletics organizasyonunun bir üyesi COVID-19 için pozitif test yaptı.

Koşullar, takımları serbest oyuncuları elde etme konusunda çok temkinli hale getirdi ve Dodgers kesinlikle aralarındaydı.Dodgers menajeri Dave Roberts Pazar günü yaptığı açıklamada, takımının – beyzboldaki en iyi rekoru olan – oyuncu edinme konusunda çok az ilgisinin olduğunu veya hiç ilgisinin olmadığını söyledi. kim sadece önümüzdeki ay boyunca kontrolünde olacak – artı. Dodgers, "Roberts iğneyi hareket ettirecek, dedi. Lance Lynn, Mike Clevinger ve Josh Hader gibi daha büyük isimleri araştırdılar, hepsi sadece fark yaratan değil, aynı zamanda 2020’den sonra imzalanmışlar. – Alden Gonzalez Trevor Bauer’in ticari değeri nedir?

Unutmayın, Kızıllar ona uygun bir teklif verebilir ve draft-pick tazminatını telafi edebilir. Herhangi bir devralma ekibi, sadece beş veya altı başlangıç ​​için bu değeri aşmak zorunda kalacaktı.Ayrıca, Bauer geçen ay, her doların önemli olduğu bir yılda, bir yöneticinin sözleriyle yaklaşık 2,9 milyon dolar kazanacak. Şu anda beysbolun en iyi atıcılarından biri, elbette ve kazanan bir takım için, onun için bir anlaşma çok pahalı olurdu – maaş ve oyuncu tazminatı. – Buster OlneyTamamlanan ticaret takipçisiBradley’den Reds’e kapaklar Diamondbacks’in elden çıkarmasıArizona, şehir dışına çıkarken Starling Marte (Marlins) ve Robbie Ray’e (Blue Jays) katılırken Archie Bradley’i Kızıllara daha yakın bir şekilde gönderdi.